test datasheets DO NOT DELETE PLEASE
Code: 1231231Product detailed description
Product
| Product brand | Partizan |
|---|---|
| Product category | IP CCTV Systems |
| Product model name | IMS |
| Product SKU | 1231231 |
Appearance
| Color | white |
|---|---|
| Dimensions (W x H x D) | 88 x 86 x 136mm |
| Material | steel |
| Weight | 900g |
Technical
| Battery Included | yes |
|---|---|
| Battery Capacities | 3000mAh, 5000mAh |
| Certification | CE |
| Compatible Apps | Alexa, Apple Home, Google Home |
| Storage Capacity | 5GB |
| Night Vision Range | 25m |
| Warning!!! Don't leave with kids | |
Additional parameters
| Category: | IP CCTV |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| The item has been sold out… | |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
