test datasheets DO NOT DELETE PLEASE
Kód: 1231231Detailní popis produktu
Product
| Product brand | Partizan |
|---|---|
| Product category | IP CCTV Systems |
| Product model name | IMS |
| Product SKU | 1231231 |
Physical
| Color | white |
|---|---|
| Dimensions (W x H x D) | 88 x 86 x 136mm |
| Material | steel |
| Weight | 900g |
| Available Voltages | 240V |
| Battery Included | ano |
| Warning!!! Don't leave with kids | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamerové systémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
